Ubytovanie

Agropenzión

Pokojná lokalita s peknou prírodou, farmou s chovom koní a stále len pár minút od centra mesta Zvolen je ideálnym miestom na oddych a prechádzky prírodou či pre vaše najbližšie firemné podujatie.

V tesnej blízosti penziónu sa nachádzajú turistické trasy a cyklotrasy s prekrásnymi výhľadmi na Podpoľanie.

V penzióne s celkovou ubytovacou kapacitou 18 lôžok sa nachádza 6 dvojlôžkových izieb, 1 štvorlôžková izba a 1 dvojlôžkový apartmánový byt.

about-image

Izby majú vlastnú kúpeľňu/WC, TV. Samozrejmosťou je wifi, kuchynka s vybavením pre hostí či zabezpečenie služby práčovne.

Apartmánový byt je vybavený vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, WC a obývacou miestnosťou s krbom.

Ubytovanie je poskytované bez raňajok, resp. s možnosťou donášky farmárskych raňajok v piknikovom koši priamo do vašej izby pri objednaní vopred.

Počas letných mesiacov si vychutnáte kvalitné čapované pivo, kávu, bazovú limonádu a iné regionálne farmárske produkty na vonkajšej terase penziónu v bufete z maringotky – KOŠTOVKA.

Vaše auto môžete zaparkovať na parkovisku pre ubytovaných hostí bez poplatku.

about-image

Kongres

Pre účely vašich seminárov poslúžia vynovené vnútorné konferenčné priestory s kapacitou 36 a 25 miest alebo výnimočné vonkajšie priestory bufetu Koštovka s kapacitou 20 osôb.

V reštaurácii si vychutnáte kvalitné jedlá z lokálnych surovín. WiFi a parkovanie v areáli penziónu je k dispozícii pre našich kongresových hostí bez poplatku.

Ubytovacie a stravovacie služby v penzióne sú poskytované len pre vopred objednaných hostí.